İLETİŞİM

Aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Varsak Sanayi Sitesi
No:2F Altıayak Mah.
07210 Kepez/Antalya

Çalışma saatleri

pazartesi – cuma: 
09:00 – 18:00

E-mail

info@makerment.com

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Siparişiniz, anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo firması ile teslim edilecektir. Siparişlerinizin hangi kargo firması ile gönderileceği otomatik olarak belirlenmektedir. Siparişinizin hangi kargo şirketi ile sevk edileceği konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

  Teslimatlar için standart gönderi seçeneği sunulmaktadır. Siparişleriniz, hesabınızda veya ödemeye devam ederken belirlediğiniz adrese teslim edilmektedir.

  Siparişinizin farklı bir adrese teslim edilmesini dilerseniz, siparişinizi oluşturmadan önce hesabınızdaki ayarlar üzerinden yeni adres bilgisi girebilirsiniz.

  VISA, MasterCard ve EFT/Havale kabul ediyoruz.
  Makerment, bilgilerinizin tamamıyla güvende olduğunun garantisini vermektedir. Tüm bilgiler Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) kullanılarak şifrelenmekte ve böylece hassas bilgiler tamamen güvenlik altına alınmaktadır. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı okuyunuz.

  Banka kartı kullanmanız durumunda, bilgileriniz ayrıca 3D Güvenlik Sistemi tarafından korunmaktadır.
  Kart ödemesi kabul edilirse, siparişiniz e-posta aracılığıyla onaylanır onaylanmaz miktar hesabınızdan çekilecektir.

  Kart ödemesi kabul edilmezse, siparişiniz iptal edilecektir. Bu husus hakkında sorularınız var ise, lütfen bankanız veya kart sağlayıcınız ile irtibata geçiniz.

  Kargo şirketleri ile özel anlaşmalar yapmaktayız. Firmamıza özel olarak sunmuş oldukları indirimleri direkt olarak sizlerle paylaşıyoruz.

  Bir güvenlik açığı taraması ve/veya PCI standartlarına göre tarama kullanıyoruz.
  Bir kullanıcının web sitesinin formlarından herhangi biri aracılığıyla gönderdiği her türlü bilgiyi korumak için bir SSL sertifikası kullanıyoruz.
  • Yalnızca makaleler ve bilgiler sağlarız ve asla kişisel veya özel bilgi talep etmeyiz.

  Kayıt olduğunuzda, bir satın alma işlemi yaptığınızda, haber bültenimize kaydolduğunuzda, bir ankete veya pazarlama iletişimine yanıt verdiğinizde, web sitesinde gezinirken veya belirli diğer site özelliklerini kullandığınızda sizden topladığımız bilgileri aşağıdaki şekillerde kullanabiliriz:
  • Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitesi.
  • Siparişiniz veya diğer ürün ve hizmetlerinizle ilgili periyodik e-postalar göndermek.

  Makerment

  E-posta arşivimize kayıt olabilirsiniz.