Bütün üretim sürecini kayıt altına alıyoruz. Saniyede 500 kez ölçümlemesini yaptığımız filament çap verisinin ortalama değerlerini aşağıdaki grafikte gözlemleyebilirsiniz. Uluslar arası standart kabul edilen ±0.05 mm tolerans değerlerinin içerisinde olduğumuzu garanti ediyoruz ve bu değer büyük oranla ±0.02 değerinin altında seyretmektedir. 

MAKARA ÇAP KONTROL GRAFİĞİ

Çap
1.75mm
± (0.011)
Uzunluk
180.265m
Ağırlık
>500g
Ovalite
%1.2
34949128

499,90

Stokta

Makerment PLA Wood, mühendislik çalışması yapılarak PLA malzemesi ile ahşap tozunun karıştırılmış bir versiyonudur. Ahşabın görüntüsünü taklit eden görsel unsurların yanı sıra, bu malzemeden üretilen ürünler sunta benzeri bir yapıya sahiptir. Malzemenin benzersiz bir kalitesi vardır. Wood'un bileşimi, PLA 3D baskı özelliklerini korurken daha doğal bir his sağlayan geleneksel ahşap görünümündedir ve sadece ahşap gibi görünmekle kalmaz, aynı zamanda bileşimdeki doğal ahşap içeriği nedeniyle gerçek ahşap hissi verir. Normal PLA gibi ahşap filamentle de çalışmak kolaydır ve size mükemmel, güvenilir sonuçlar verir. Bununla birlikte, ahşap parçacıklarının yumuşaklığı malzemenin genel sertliğini etkilediğinden saf PLA'dan biraz daha yumuşaktır. Ahşap modeller ahşaba benzer bir dokuya sahiptir ve estetik olarak çekicidir. Ahşap, mobilya ve heykel gibi ahşap benzeri parçalar gerektiren herhangi bir uygulamada kullanılır, oyuncaklar, aletler ve dekoratif parçalar için de kullanılabilir.

Önerilen Yazdırma Ayarları

Hotend Sıcaklığı: 200-230°C Tabla Sıcaklığı: 50-70°C Yatak Yüzeyi: PEI, ısıtmalı cam, BuildTak, Ve benzerleri...

*Baskı parametreleri, baskı geometrisi, 3D printer, ortam sıcaklığı ve benzeri diğer faktörlerle değişecektir. Optimum baskı ayarlarınız için deneyimlemeniz gerekebilir.